This collection is a soul of Inessa Binazon brand. It consists of the most famous tastes. They are interconnected only in their relevancy around all the year.

 

 

Soul Collection - душа бренду Inessa Binazon, складається з найбільш культових смаків. Вони пов'язані між собою лише тим, що не перестають бути актуальними в будь-яку пору року.

 

 
 

Rosemary Olive Oil

Black chocolate ganache, rosemary-infused with olive oil

Розмарин Оливкова Олія

Ганаш з чорного шоколаду, настояний на гілках розмарину із додаванням оливкової олії

Цукерка створена за рецептом Вільяма Керлі, найкращого шоколатьє Британії 2007-2011. Саме його відома книга «Шоколад» була однією з перших професійних книг в сфері шоколадного мистецтва, з якими познайомилась Інесса. Через те, що розмарин та оливкову олію важко уявити в одному ряді з шоколадом чи солодощами, ця цукерка завжди викликала неабияке здивування.

Це єдина цукерка в колекції, яка повністю складається з чорного шоколаду: і всередині, і зовні. Основний інгредієнт - розмарин, який з особливою турботою вирощує мама подруги Інесси в себе вдома. Найякісніша оливкова олія першого холодного віджиму надає ганашу особливо гладку та ніжну текстуру. Спробувавши цей смак, ваші уявлення про шоколад зміняться 😉

 
 
 

Pistachio Vanilla

White chocolate ganache with pistachio paste and Burbon vanilla seeds.

Фісташка Ваніль

Паста з каліфорнійської фісташки з додаванням зерен бурбонської ванілі, поєднанні з вершками та білим шоколадом, а зовні цукерка вкрита тонким шаром чорного шоколаду Гуякіл.

Цукерка, в основі якої лежить натуральна фісташкова паста, вразила Інессу на одному з її перших майстер-класів у Олександра Бражевського, бренд-шефа DGF International Culinary School. Ця цукерка - справжня класика, але й тут Інесса експериментувала з різними видами шоколаду, для того щоб отримати ідеальний баланс смаку. Фісташкова цукерка стала справжнім хітом та має багато шанувальників.

 
 
 

Lime Vanilla Tonka Beans

Upper layer - white chocolate ganache with Burbon vanilla seeds, lime zest and Tonka beans. Lower layer - this base with nut praline, milk chocolate and crisp Royaltine flakes.

Лайм Ваніль Боби Тонка

Верхній шар - ганаш з білого шоколаду, з додаванням зерен Бурбонської ванілі, цедри лайма та бобів Тонка. Нижній шар - тонка основа з горіховим праліне, молочним шоколадом та хрумкими пластівцями Роялтин.

Цукерка створена за рецептом Чемпіона світу з кондитерського мистецтва, французького Шеф-кондитера Жульена Альвареза. Інесса навчалась на одному з майстер-класів Шефа в Києві. На додачу до вишуканих десертів, Шеф представив свою улюблену шоколадну плитку "Клебер", яку розробив спеціально для готелю Пенінсуа. Інессі неймовірно сподобалось поєднання текстур та смаків лайму, бобів Тонка і зерен бурбонської ванілі. Саме це гармонійне поєднання та збалансованість Інесса й відтворила в своїй цукерці. Всіх одразу цікавить, що ж це за загадкові боби в цукерці. Боби Тонка – це насіння плодів дерева Диптерикса Запашного, яке росте в південноамериканських тропічних лісах. За своїм смаком та ароматом вони нагадують амаретто, мигдаль, корицю, ваніль та гвоздику. В Південній Америці вважають, що вони мають магічну силу та талісмани з нього приносять вдачу, захищають від хвороб та виконують бажання!

 
 
 

COFFEE ORANGE

Upper layer - white chocolate with orange zest and fresh juice. Lower layer - milk chocolate with freshly roasted coffee beans.

Кава Апельсин

Верхній шар - з білого шоколаду з додаванням цедри та апельсинового фрешу. Нижній шар - з молочного шоколаду з додаванням зерен кави свіжого обсмаження.

Цукерка була створена за мотивами кавового напою Flat Orange. Це улюблена кава Інесси, яку вона спробувала в новій кав'ярні Вадима Грановського Coffee In Action. Саме цей смак надихнув її на створення нової цукерки. Інесса використовує цедру апельсину для ароматизації та каву з Ефіопії свіжого обсмаження від CafeBoutique. Цукерка складається з двох ганашів: апельсиновий ганаш зроблений на основі білого шоколаду, а кавовий ганаш на основі молочного шоколаду.

 
 
 

FOUR CITRUSES

White chocolate ganache with the zest and fresh juice of four citruses: grapefruit, orange, lemon, lime

Чотири Цитруси

Ганаш з білого шоколаду з додаванням цедри та свіжовичавлених соків чотирьох цитрусів: грейпфрут, апельсин, лимон, лайм.

Натхнення цієї цукерки прийшло від знаменитого шоколатьє Антоніо Бачура. В минулому році шеф випустив свою книгу "Шоколад", в якій Інесса побачила рецепт цукерки з поєднанням багатьох видів цитрусів. Вона вирішила створити свою версію з цитрусів, які завжди доступні в продажу: апельсин, лайм, лимон, грейпфрут.

Кожен чотирьох цитрусів має особливі нотки та відіграє свою роль: грейпфрут додає гірчинку, лайм свіжість, лимон кислинку, апельсин аромат та солодкість. Ця начинка чудово поєднується із Мартіні. Однак, через обмежений термін зберігання такого варіанту, цукерка у колекції йде без нього. Тож, Мартіні доведеться вживати окремо 😉

 
 
 

Mango Passionfruit

White chocolate ganache with mango puree and Burbon vanilla seeds. Refreshing coulis of passionfruit puree.

Манго Маракуйя

Ганаш з білого шоколаду з додаванням пюре манго та Бурбонської ванілі. Всередині освіжаюче кулі з пюре маракуї.

Інессі вперше зустрілась цукерка з соковитим смаком манго на майстер-класі у Ігоря Заріцького, бронзового Чемпіона світу 2010 року з кондитерського мистецтва, Чемпіона України з кондитерського мистецтва 2015 року. Згодом, коли вона почала проводити власні експерименти у поєднанні смаків, в неї залишалось пюре маракуї, тож вона вирішила, що кулі стане гарним доповненням до ганашу з манго, додавши йому трохи свіжої кислинки. Так народилась одна із найбільш популярних та бажаних цукерок Інесси. Пропорція та поєднання солодкого та ароматного ганашу манго з кислинкою та свіжістю маракуї викликає особливі відчуття у багатьох.

 
 

Photos by: Andrey Sarymsakov