Нова колекція

Шоколадні цукерки — це мистецтво. Ми пропонуємо вам спробувати вишукані цукерки з найкращого французького шоколаду та відбірних інгредієнтів від всесвітньо відомих виробників. Відкрити для себе новий рівень вражень від шоколаду.

Ми завжди прагнемо до ідеалу в якості та естетиці, надаючи значення кожній деталі. Саме тому наші цукерки досконалі.

Колекція весна-літо цього року буде особливо яскрава, як зовн,і так і з середини, адже колір колекції весна-літо 2020, за традицією, відповідає кольору року, а саме, Pantone (classic blue). 
 

Колекція має 6 смаків:

1. Манго-маракуйя. Найсоковитіший мармелад з маракуйі та найніжніший ганаш з манго. Той хто спробує хоч раз - назавжди в полоні цього поєднання.
2. Солона карамель з хрустким шаром з горіхового праліне. Безперечна класика. Цього разу у складі не звичайна морська сіль, а сіль Maldon.
3. Ваніль-лайм-тонка. Ніжний пряний ганаш з афродізіаками (бобами тонка) не залишає байдужими. Доповненням до нього є праліне із попкорном із зерен амаранта. Це хіт за відповідями тих, кому пощастило спробувати. 
4. Малина-троянда. Зараз це нова інтерпретація - легка малинова карамель з пастою рози у поєднанні із малиновим шоколадом Valrhona. Дуже витончена.
5. М’ята. У поєднанні із сублімованими кріспами м’яти - це неймовірне поєднання свіжості та легкості.
6. Лемонграс, кокос, анчан. Легка, тропічна, блакитна зовні та зсередини завдяки додаванню чая анчан.

Вартість набору з 12 цукерок, в який входить 6 смаків, — 450 грн